Kontakty společnosti

KORESPONDENCNI ADRESA

INELSEV Group a.s.
Most, Husitská 1716, 434 01

Datová schránka   
Email:                  info@inelsev.cz
IDENTIFIKACNI UDAJE

IČO: 47310987
DIČ: CZ47310987

vedena: u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 1410
Kontakty společnosti
ing. Ivan Chudomel ředitel společenství ivan@inelsev.cz
Petr Scherer personální ředitel společenství scherer@inelsev.cz
Ing. Jana Vaníčková ředitelka divize účetnictví vanickova@inelsev.cz
Lenka Smrčková vedoucí účetní smrckova@inelsev.cz
Ivana Brožová vedoucí mzdová účetní brozova@inelsev.cz
Ing. Karolína Vyhlasová vedoucí personální manažerka vyhlasova@inelsev.cz
------------------------ ------------------------ ------------------------
Elektronická fakturace   faktury@inelsev.cz
Přestavenstvo
ing. Ivan Chudomel předseda ivan@inelsev.cz
Petr Scherer místopředseda  
ing. Petr Komma člen  
ing. Miroslav Kunca člen kunca@inelsev.cz
ing. Josef Reisz místopředseda  
ing. Josef Vintr   vintr@inelsev.cz
Bc. Vilém Kadaník člen kadanik@inelsev.cz
ing. Jaromír Fryček člen  
ing. Miroslav Vopatřil člen vopatril@inelsev.cz
Dozorčí rada
Štefan Lenčéš člen lences@inelsevzpa.cz
ing. Josef Dub člen dub@inelsev.cz
Marker Animations

Spojte se s námi

Děkujeme Vám, že jste trávili čas na našich webových stránkách, zde nám můžete zanechat zprávu. Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete jej, nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktních údajů.
* Vyžadovaná pole
Vepište ověřovací kód
Click for new image
Sídlo společnosti
Spojte se s námi
 
+420 602 461 237
+420 474 461 237
Info@inelsevcontrol.cz
Rychlý zásah
All rights reserved. © Copyright by INELSEV